Březen

Konečně je tady měsíc březen, začínají zpívat ptáčci, vše se opět zelená a rostou kytičky. Sluníčko hřeje a my „Včeličky a Berušky“ chodíme rády na společné procházky, kde pozorujeme vše nové měnící se po zimě. Ve třídě pak tvoříme obrázky čápa, kuřátek, kočiček, sluníčka a kytiček. Procvičujeme grafomotoriku a jemnou motoriku, vše s jarní tématikou. Paní asistentka pedagoga Mirka nám přinesla edukativní domeček a my si povídali o rodině, skládali jsme nábytek a tvořili vlastní pokojíček. Nakonec jsme si mohli házet kroužky na Triceratopse a krmit T-Rexe /oba dinosauři jsou z papíru/.

Bc. Dagmar Musilová